Salon Detail  

Salon Detail by Julie - Hair and beauty studio

U Rajské zahrady 1055/20,
Praha 3


otevírací doba dle objednání

Hair and beauty studio

U Rajské zahrady 1055/20,
Praha 3


otevírací doba dle objednání

Kadeřnické služby

Každodenní úprava vlasů se odvíjí zejména od kvality kadeřnických služeb. V našem salonu dodržujeme přesné technologické postupy, používáme velmi kvalitní, a zároveň šetrnou vlasovou kosmetiku MAXXelle a neustále se pro Vás vzděláváme. Výsledkem je precizní střih a perfektně padnoucí barva.

 

Vlasové wellness

Trápí Vás lupy, pomalý růst vlasů, jejich vypadávání či obtíže s vlasovou pokožkou? Jsou Vaše vlasy bez života – poškozené, křehké a lámavé? Hledejte příčinu! Přijďte na diagnostiku. Pomocí technologií MAXXelle Miracle a Cura Riattiva znovuobnovíme a udržíme krásu a zdraví Vašich vlasů.

 

Péče o ruce a nehty

Ruce a nehty vždy prozradí, jak o sebe pečujete - jsou Vaší vizitkou. Nabízíme dámskou a pánskou manikúru, nehtovou modeláž, zpěvňování přírodních nehtů, gellak, nail art či komplexní relaxační masáže rukou doplněné vhodně zvolenými zábaly.

 

Prodlužování řas

Chcete mít krásné, dlouhé, husté a natočené řasy, ušetřit čas a 24 hodin denně vypadat perfektně? Dopřejeme Vám tento luxus - s použitím profesionální kosmetiky, bez poškození vlastních řas, s důrazem na kvalitu a hygienu práce.

 
 
Ceník služeb
 
Julie Saray

Julie Saray

+420 774 213 190

majitelka, kadeřnice, vlasová wellness specialistka

Vojtěch Bouček

Vojtěch Bouček

+420 770 134 986

kadeřník, vlasový wellness specialista

Nadia Pozniková

Nadia Pozniková

+420 777 901 784

lash designérka, depilace

Veronika Srbová

Veronika Srbová

+420 773 509 950

nehtová designérka, manikérka

 

Zapojte se s námi do magického světa detailu

Místa stvořeného pro krásu a relaxaci. V moderně zařízeném interiéru Vás přivítá přátelský kolektiv, který Vám vždy ochotně a kvalifikovaně poradí a vybere službu nejlépe odpovídající Vašim požadavkům a Vaší osobnosti.

Jsme tým mladých a kreativních lidí, kteří dobře vědí, že novodobé salony krásy nejsou dnes již klasickými centry módy, ale také centry celkového životního stylu, který je v současném, náročném a neustále se měnícím světě opravdu hektický. Proto zvolněte, zkuste změnu a navštivte náš salon. Přinášíme profesionalitu, kvalitu styl a inspiraci. Neustále se pro Vás zdokonalujeme. Sledujeme ty nejnovější účesové a módní trendy. Vzděláváme se a pružně reagujeme na novinky. Chceme Vám nabídnout ty nejlepší služby a servis. Když vy jste spokojení, my jsme šťastní! A naše know-how? Je vlastně jednoduché. Jsme nadšený a profesionální tým lidí, který zbožňuje svoji práci. A hlavně, všichni milujeme detaily. Nepodceňujeme jejich důležitost. Protože detaily, ty tvoří celek!

Tak neváhejte a přijďte si k nám odpočinout. Hoďte denní starosti za hlavu a hlavu, tak tu svěřte nám.

Těšíme se na Vás. Tým Detail!

 

Hair and beauty studio

U Rajské zahrady 1055/20,
Praha 3


otevírací doba dle objednání

Hair and beauty studio

U Rajské zahrady 1055/20,
Praha 3


otevírací doba dle objednání