Salon Detail  

Salon Detail - Kadeřnické služby

Krombholcova 3474, Mělník



Kosmetické služby

Kosmonautů 2850

Kadeřnické služby

Každodenní úprava vlasů se odvíjí zejména od kvality kadeřnických služeb. V našem salonu dodržujeme přesné technologické postupy, používáme velmi kvalitní, a zároveň šetrnou vlasovou kosmetiku MAXXelle a neustále se pro Vás vzděláváme. Výsledkem je precizní střih a perfektně padnoucí barva.

 

Prodlužování vlasů

Sníte o přirozeně dlouhých, krásných a hustých vlasech s jednoduchou údržbou a bez zatížení Vašich vlasů? Přijďte k nám – 5 metod prodlužování, 9 let praxe v oboru, vlasový materiál skladem, můžete si jej prohlédnout i osahat. K prodlužování používáme výběrové středoevropské vlasy prvotřídní kvality.

 

Vlasové lázně

Trápí Vás lupy, pomalý růst vlasů, jejich vypadávání či obtíže s vlasovou pokožkou? Jsou Vaše vlasy bez života – poškozené, křehké a lámavé? Hledejte příčinu! Přijďte na diagnostiku. Pomocí technologií MAXXelle Miracle a Cura Riattiva znovuobnovíme a udržíme krásu a zdraví Vašich vlasů.

 

Vizážistika - stylistka

Denní líčení, foto make – up, večerní líčení, svatební líčení, extravagance – to vše pro Vás zařídíme v té nejlepší kvalitě. Používáme pouze profesionální dekorativní kosmetiku. Neustále sledujeme módní trendy, pravidelně navštěvujeme české i zahraniční módní show a kongresy.

 

Prodlužování řas

Chcete mít krásné, dlouhé, husté a natočené řasy, ušetřit čas a 24 hodin denně vypadat perfektně? Dopřejeme Vám tento luxus - bez poškození vlastních řas, s důrazem na kvalitu a hygienu práce. Řasy, které používáme, jsou pevné a přesto velmi lehké a při jejich aplikaci dbáme na co nejpřirozenější vzhled.

 

Výživové poradenství

Kvalitní, zdravá a vyrovnaná strava = kvalitní, zdravá a vyrovnaná osobnost. Změňte svůj životní styl, získejte sebevědomí, krásu a kvalitnější život plný nové energie, to vše pod dohledem odborníka - naší výživové poradkyně.

 

Kosmetické služby

Profesionální kosmetická ošetření, která poskytujeme, mají své do detailu promyšlené postupy důležité pro správný chod všech funkcí pokožky. Přistupujeme individuálně ke každé klientce/klientovi, vždy řešíme momentální stav pokožky i přání klientky. Všechna ošetření mají své specifické masáže, které propojí maximální účinek kosmetiky a dokonalou psychickou relaxaci.

 

Péče o ruce a nehty, pedikúra

Ruce a nehty vždy prozradí, jak o sebe pečujete – jsou Vaší vizitkou. Nabízíme dámskou a pánskou manikúru, pedikúru, nehtovou modeláž, zpevňování přírodních nehtů soak off gelem nebo gellakem, nail art či komplexní relaxační masáže v kombinaci s regenerační péčí rukou i nohou.

 
 
Ceník služeb
 
Petra Živnůstková

Petra Živnůstková

+420 774 159 311

autorka a idea maker konceptů salonu Detail

Pavla Glaserová

Pavla Glaserová

+420 604 319 425

kadeřnice, vlasová wellness specialistka junior, vizážistka

Zuzana Čížková

Zuzana Čížková

+420 775 060 301

kadeřnice, vlasová wellness specialistka junior, vizážistka

Kačka  Hegenbartová

Kačka Hegenbartová

+420 777 836 880

kadeřnice, wellness specialistka junior

Zuzana Michovská

Zuzana Michovská

+420 730 705 851

kadeřnice, wellness specialistka junior

Markéta Tylová

Markéta Tylová

+420 777 140 801

nehtová designérka, manikérka

Lucie Křížková

Lucie Křížková

+420 774 374 404

vizážistka, permanentní make-up

Věra Jakešová

Věra Jakešová

+420 739 348 574

výživová poradkyně

Markéta Šístková

Markéta Šístková

+420 777 565 200

kosmetička, vizážistka, lash designérka

 

Zapojte se s námi do magického světa detailu

Místa stvořeného pro krásu, relaxaci a setkání s přáteli. V moderně zařízeném interiéru Vás přivítá přátelský kolektiv, který Vám vždy ochotně a kvalifikovaně poradí a vybere službu nejlépe odpovídající Vašim požadavkům a Vaší osobnosti. Postaráme se o Vás od hlavy až k patě, a to doslova.

Jsme tým mladých a kreativních lidí, kteří dobře vědí, že salony krásy nejsou dnes již klasickými centry módy, ale také centry celkového životního stylu, který je v současném, náročném a neustále se měnícím světě opravdu hektický. Proto zvolněte, zkuste změnu a navštivte nás. Umíme překvapit. Přinášíme profesionalitu, kvalitu, styl, inspiraci a samozřejmě i zábavu. Neustále se pro Vás zdokonalujeme, sledujeme nejnovější účesové a módní trendy, vzděláváme se a pružně reagujeme na novinky. Chceme Vám nabídnout jen ty nejlepší služby a servis. Plníme Vaše přání. Když Vy jste spokojeni, my jsme šťastní! Naše know-how? Je vlastně jednoduché, naši práci zbožňujeme, je naším koníčkem, jsme nadšený a profesionální tým lidí, jsme přátelé, jsme rodina. A hlavně, všichni milujeme detaily! Nepodceňujeme jejich důležitost, protože detaily, ty tvoří celek!

Tak neváhejte a přijďte si k nám odpočinout. Hoďte denní starosti za hlavu a hlavu, tak tu svěřte nám.

Děkujeme, za Váš čas. Těšíme se na Vás, Tým Detail!

 

Kadeřnické služby

Krombholcova 3474, Mělník

Kosmetické služby

Kosmonautů 2850, Mělník